جستجوی پزشکان

افراد کاندید عمل کوچک کردن سینه

افراد کاندید عمل کوچک کردن سینه
یکشنبه 27 سپتامبر 2015

افراد کاندید عمل کوچک کردن سینه

عمل جراحی کوچک کردن سینه در خانم هایی انجام میگیرد که سینه های بزرگی دارند.بزرگی سینه مشکلاتی در بردارد که فرد را مجبور به عمل جراحی سینه میکند .

از ایجاد درد در شانه ها و آرتروز گردن تا عدم تناسب بین اندام و سایز سینه ها عوامل مختلف دیگری نیز برای انجام این عمل وجود دارد.

ممکن است بزرگی سینه منجر به عفونت های زیر سینه و یا احساس درد در گردن و سرشانه شود .

همچنین سینه ی بزرگ مشکل لباس پوشیدن را نیز در بر دارد که در این صورت عمل جراحی کوچک کردن سینه مشکلات ناشی از بزرگی سینه را برطرف خواهد کرد و احساس بهتری به فرد میدهد .

هرچند که مشکلات ژنتیکی و یا زایمان و افزایش وزن در بزرگی سینه تاثیر دارد اما هنوز عامل دقیقی برای آن شناخته نشده است.

به کمک یک پزشک متخصص در این زمینه میتوانید بهترین تصمیم را برای عمل زیبایی سینه بگیرید .

مشاور میتواند به تمامی سوالات شما پاسخ کامل دهد .

قبل از اینکه تصمیمی برای عمل بگیرید باید به چند نکته توجه کنید .

Mammoplasty

افرادی که نمیتوانند عمل جراحی کوچک کردن سینه را انجام دهند :

  • خانم های زیر سن بلوغ چون امکان رشد بعدی دارند.
  • خانم هایی که هنوز قصد بارداری دارند چون بارداری و شیردهی باعث افزایش مختصر سایز و تغییر شکل نیز می شود که کامل نیاز به اصلاح دارد لذا توصیه می شود بعد از اتمام تنظیم خانواده عمل کنید.
  • خانم هایی که قصد کاهش وزن دارند. بعد عمل سینه ها تحت کنترل بدن شما هستند لذا با کاهش وزن فرد سینه شل شده و کوچک می شود.
  • لذا می گویند وزن خود را تنظیم کنید و بعد 6 ماه ثابت باشد بعد عمل جراحی کنید.
  • در افراد سیگاری یا قلیانی خط سیاه شده سر سینه و جوش نخوردن مناسب زخم وجود دارد لذا توصیه می شود یک ماه قبل از عمل دخانیات حتما ترک شود تا خطر عوارض بیهوشی عمل و همچنین خطر عوارض زخم ها کم شود.
  • افرادی که بیماری هایی مانند دیابت ، چاقی مفرط یا بیماری قلبی و ریوی دارند باید حتما به پزشک اطلاع دهند چون برای عمل شرایط ویژه دارند.
  • کسانی که برداشت درستی از عمل ندارند و انتظارات واقع بینانه از عمل ندارند بهتر است جراحی را انجام ندهند.

کوچک کردن سینه

انواع روش های جراحی سینه به چه صورت است ؟

معمولا بعد از تشخیص میزان بزرگی سینه نوع عمل جراحی مشخص میشود و با توجه به سیستم بدن شما تصمیم گیری میشود که بهترین نتیجه با کدام نوع عمل حاصل خواهد شد .

بر اساس میزان بزرگی ، نوع پوست و افتادگی سر سینه نوع عمل نیز تغییر خواهد کرد.

  • لیپوساکشن: در این روش با لیپوساکشن چربی سینه ها برداشته می شود. این روش برای افرادی مناسب است که پوست ضخیم دارند و هیچ گونه افتادگی سر سینه ندارند و فقط سینه های چاق دارند.
  • روش جراحی: در این روش بر اساس میزان افتادگی و پوست اضافه سینه برش داده می شود . هر چقدر افتادگی بیشتر و سینه بزرگتر باشد برش وسیع تری لازم است .