جستجوی پزشکان

بهترین نتایج لیپوماتیک نصیب چه کسانی می شود ؟

بهترین نتایج لیپوماتیک نصیب چه کسانی می شود ؟
چهار شنبه 01 مارس 2017

بهترین نتایج لیپوماتیک نصیب چه کسانی می شود ؟

لیپوماتیک روشی جراحی و موثر برای رفع چربی های زائد از نواحی خاص بدن است در سال هیا اخیر لیپوماتیک در دسته جراحی های موثر لاغری جای گرفته و توان تخلیه حجم زیادی از چربی های ناخواسته را دارد در این راهکار در صورت همکاری بیمار ، آثار جراحی به صورت دائمی به جای مانده و اندام فرد زیبایی مداومی را حفظ می نماید . لاغری به روش لیپوماتیک که با نام پیکرتراشی هم شناخته می شود برای خیلی از اشخاص سوال برانگیز بوده و کنجکاوی هایی را به همراه دارد . یکی از این سوال ها و درگیری های ذهنی این است که بهترین نتایج لیپوماتیک نصیب چه کسانی می شود ؟ در ادامه به تشریح این مسئله خواهیم پرداخت .

بهترین نتایج لیپوماتیک نصیب چه کسانی می شود ؟

افراد مناسب :

روش های جراحی لیپوماتیک برای تمامی اندام های درگیر با چاقی مفید است در این میان اشخاص زیر شرایط بهتری برای لیپوماتیک دارند و می توان گفت بهترین نتایج لیپوماتیک نصیبشان می شود :

– کسانی که اضافه وزن شدیدی نداشته و وزنشان متعادل است اما دچار تجمع چربی موضعی در بعضی بخش ها هستند . یا حتی ممکن است دچار چاقی محدودی بوده باشند که در این موارد ، با برداشت حجم چربی محدود و زائد ، زیبایی اندام دوچندان می شود .

– افرادی که وزن ثابت دارند و به نوسان وزنی دچار نمی شوند . برای این اشخاص روش لیپوماتیک بهترین راهکار برای زیبایی اندام ها و جذابیت ظاهری است و توصیه می شود برای رسیدن به اندام دلخواه خود ، از این راهکار استفاده نمایند .

– کسانی که با رژیم غذایی و حرکات ورزشی لاغر شده اند ولی همچنان در برخی اندام های بدن چربی تجمع یافته دارند که به هیچ عنوان از بین نمی رود و می خواهند از به زودی از شر آنها خلاص شوند .

– اشخاصی که تنها چربی یک ناحیه از بدن خود را می خواهند از بین ببرند . نواحی مانند پایین شکم ، بازو ، ران و . . .

لازم به ذکر است که این روش درمان زیبایی در یک جلسه قابلیت تخلیه 9 لیتر چربی را دارد و در هر جراحی می تواند 6 تا 8 کیلوگرم از وزن بیمار بکاهد. برداشت این حجم چربی زیبایی غیر قابل انکاری را به اندام می بخشد که رضایت کامل بیماران را در بر خواهد داشت.

با تشکر مدیریت سایت مرکز جراحی نسیم قیطریه .