جستجوی پزشکان

بیهوشی عمل بینی

بیهوشی عمل بینی
یکشنبه 08 نوامبر 2015

بیهوشی عمل بینی

انجام جراحی بینی در کشور ما طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است که سالانه اشخاص زیادی برای انجام این جراحی اقدام می نمایند ، سؤالات متداولی پیرامون جراحی زیبایی بینی مطرح می شود که در این میان اشخاص سوالات متداولی در خصوص بیهوشی جراحی مطرح می نمایند که در این مقاله به سؤالات در خصوص بیهوشی جراحی بینی پاسخ می دهیم :

از جمله سوالاتی که در خصوص جراحی بینی اغلب صورت می گیرد این بوده که این جراحی بر اساس بی هوشی عمومی می باشد یا برحسب بی هوشی موضعی می باشد :

می توان این جراحی را بر اساس هر دو نوع بی هوشی انجام داد اما توصیه می شود که با توجه به پیشرفت های که در زمینه دستگاه ها و تکنولوژی صورت گرفته انجام جراحی بینی بر اساس بی هوشی عمومی باشد و در مواردی که شخص فقط برای انجام کوچک نمودن پره های بینی را دارد از بی هوشی موضعی استفاده نماید .

از سوالات متداول دیگری که بیان می شود مدت زمان بیهوشی می باشد که در پاسخ به این سؤال باید گفت که مدت زمان بیهوشی بین یک و نیم ساعت الی دو ساعت متغییر می باشد .

توصیه می شود قبل از بی هوشی یکسری نکات را رعایت نمود :

از توصیه های مهمی که پزشکان و جراحان متخصص بینی دارند این می باشد که حتماً یک روز قبل از جراحی بیمار غذای سبک میل نماید .

قبل از انجام جراحی و بی هوشی توصیه می شود که بیمار از راه دهان نفس بکشد زیرا تمرین این مورد باعث می شود که شخص بعد از بی هوشی با مشکلی مواجه نشود .

پزشک و تیم جراحی در مدت زمان بی هوشی که معمولاً مدت زمان دو ساعت زمان می برد ، فشار خون ، نبض و علائم حیاتی بیمار را با استفاده از تجهیزات پزشکی کنترل می نمایند .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت کلینیک نسیم

 

ارسال شده در جراحی بینی, عمل زیبایی بینی توسط کلینیک نسیم