جستجوی پزشکان

جراحی بینی آقایان

جراحی بینی آقایان
سه شنبه 01 دسامبر 2015

جراحی بینی آقایان

انجام جراحی بینی در کشور ما بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و روز به روز به اشخاصی که متقاضی جراحی بینی می باشند بیشتر می شود ، با توجه به افزایش تعداد متقاضیان مرد جهت انجام این جراحی بینی توجه به خصوصی به جراحی مردان شده است و تکنیک های خاصی برای جراحی بینی آنها صورت می گیرد .

در خصوص جراحی بینی در بانوان و مردان تفاوت های ظریفی وجود دارد ، برای انجام جراحی بینی مردان باید از برداشت ناحیه پشت بینی و ایجاد قوس زیاد به درون اجتناب نمود و در حد طبیعی و نرمال این کار صورت بپزیرد ، هم چنین اگر پشت بینی صاف تر باشد برای مردان زیباتر می باشد .

جراحی بینی

زاویه بین لب و کولوملا به صورت تقریبی 90 تا 100 باشد دارای اولویت می باشد ، در صورتی که این زاویه در بینی بانوان اگه به شکل سر بالاتر باشد اولویت دارد .

فاکتورهای جراحی بینی

ویژگی جراحی بینی آقایان

در آقایان پوست بیش از اندازه کلفت می باشد و این امر سبب شده که زمان تورم نسبت به بینی بانوان طولانی تر شود ، هم چنین این امر سبب شده که تزریق تریامسنولون برای از بین بردن تورم چندین مرتبه صورت بپزیرد .

در آقایان کج بودن به دلیل عواملی نظیر شکستگی و ضربات وارد شده مکرر به بینی بیشتر می باشد ، بیشتر بیماران متقاضی بینی عروسکی و فانتزی می باشند که انجام این جراحی برای آقایان به بدشکلی بینی منجر می شود و تا حد ممکن از جراحی بینی عروسکی و فانتزی برای آقایان اجتناب نمود .

عمل بینی کلینیک نسیم قیطریه

در جراحی بینی برای مردان باید مسئله روحی آنها نیز مورد بررسی قرار بگیرد و به دلیل اختلال شخصیت بیشتر مردان نسبت به بانوان بررسی این مسئله الزامی می باشد ، با توجه به این مسئله از آقایان در خصوص وسواس و افسردگی سوال شود و در صورت وجود این موارد از جراحی بینی آنها پرهیز شود .

در کل جراحی بینی آقایان هم از لحاظ روانشناسی و هم از لحاظ تکنیک نیازمند توجهات ویژه است .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت کلینیک نسیم

شما دوستان می توانید در کانال تلگرام و اینستا ما را همراهی نماید

 

 

 

 

ارسال شده در جراحی بینی توسط کلینیک نسیم