جستجوی پزشکان

درمان پف زیر چشم

درمان پف زیر چشم
سه شنبه 20 اکتبر 2015

پف زیر چشم چیست؟

پف زیر چشم در نواحی زیر چشم ها متورم می شود ، نواحی دور چشم دارای پوست بسیار باریک و حساسی می باشند که می توانند علامت بیماری های چشمی باشد که بیمار باید به پزشک مراجعه نموده و معاینه گردد.

اگر پف زیر چشم شدید و دائمی باشد میتوان آن را با جراحی از بین برد و درمان کرد این نکته را توجه فرمایید که اگر پزشکی حاذق و مجرب این جراحی را انجام ندهد جای بخیه آن باقی مانده و صورت فرد دچار ظاهری بد خواهد شد.

با بهره گیری از تکنیک ها و روش های نوین می توان به درمان پف چشم پرداخت. به نسبت میزان تورم پف دور چشم میتوان روش درمان را مشخص کرد چنانچه پف زیر چشم خیلی شدید نباشد از دستگاه مزوتراپی استفاده میشود و در غیر اینصورت از روش جراحی پف زیر چشم برداشته خواهد شد. همانطور که گفته شد درمان پف زیر چشم به مهارت و تجربه پزشک متخصص بستگی دارد.  بسته به مهارت پزشک کاربرد فراوان دارد.

درمان پف دور چشم

مزوتراپی

جهت جوانسازی پوست ، درمان کک و مک و لک‌های پوستی مخصوصا درمان لک های دوران حاملگی ، لیفت پوست صورت و  برای درمان ریزش مو نیز استفاده میگردد که با ذوب کردن چربی و سلولیت‌ اضافه کاربرد دارد.

دستگاه مزوتراپی برای سر و صورت انجام میگیرد . مدت زمان که مورد نیاز است برای درمان پف چشم معمولا یک هفته می باشد .

اگر پف زیر چشم زیاد باشد در دید شخص نیز اختلال ایجاد می نماید و بهترین درمان برای جراحی زیبایی پلک بالایی می باشد .

نحوه جراحی درمان پف زیر چشم با لیزر

معمولا پزشک یک جلسه مشاوره با بیمار خود داشته و بیمار را معاینه نموده تا مطمئن گردد که برای انجام جراحی دارای سلامت کافی باشد بیمار نیز نیازها و خواسته ها خود را نیز مطرح می نماید و  زمان بندی می شود ، هم چنین مصرف بعضی داروها نیز باید متوقف شده یا مقدار آنها نیز باید تغییر یابد .

مانند دیگر جراحی ها هشت ساعت قبل از جراحی نباید چیزی نوشید یا خورد ، زیرا این کار موجب می شود تداخل در بیهوشی و افزایش دادن خطر عوارض جانبی جراحی می شود .

برای برداشتن پف زیر چشم نیاز است یک برش کوچک در داخل پلک پایینی ایجاد گردد با انجام این برش رسوب های چربی های اضافی برداشته می شود ، لیزر در این نواحی می تواند برای از بین بردن چین و چروک باشد ، برش های که داده شده است با بخیه های که به سرعت آب می شوند بسته می شوند و بیمار در مدت زمان کمی بهبود می یابد .

درمان پف زیر چشم

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت کلینیک نسیم

 

ارسال شده در جراحی زیبایی, جراحی صورت توسط کلینیک نسیم