جستجوی پزشکان

زیبایی باسن

زیبایی باسن
سه شنبه 21 فوریه 2017

زیبایی باسن :

برای داشتن اندامی زیبا و جذابیت ظاهری لازم است تمامی اجزای بدن با هم هماهنگی داشته و از سایز مناسب و معقولی بهره مند باشند برخی از اشخاص هم با دنباله روی از بازیگران هالیوودی و ستارگان سینما و مد خواستار افزایش حجم برخی از اندام ها به نحو زیادی هستند . در این میان زیبایی باسن اهمیت فوق العاده ای در جذابیت ظاهری اندام ها داشته که در اثر بالا رفتن سایز به نحو متعادل و یا لاغری و زیبایی کلی ، جلوه باقی اندام ها را نیز سبب می شود . در این میان با توجه به خدمات مرکز جراحی نسیم قیطریه راهکارهای ایده آل برای زیبایی باسن ارزیابی می شوند تا افرادی که در پی کاهش سایز یا افزایش سایز باسن هستند بتوانند بهترین گزینه را انتخاب نمایند. در این میان یکی از اثربخش ترین روش ها برای داشتن اندامی زیبا ، رژیم غذایی درصست و اصولی و ورزش است که این امر نیازمند زمان و حوصله زیاد است. همچنین اتخاذ روش های اصولی و تخصصی ورزشی و برنامه ریزی دقیق می تواند شانس اثربخشی این روش ها را بالا ببرد .

زیبایی باسن

جراحی های زیبایی :

دانش پزشکی و اعمال جراحی می تواند بر زیبایی اندام ها تاثیر گذاشته و علاوه بر کاهش ابعاد و حجم افزایش سایز ، فرم دهی مورد نظر و ایده آل را نیز به همراه آورد . هستند کسانی که دارای اندام هایی جذاب و معمول باشند ولی در ناحیه باسن مشکلات فرمی داشته یا باسن بسیار صاف و تختی داشته باشند این گونه افراد می توانند با جراحی پروتز باسن ، فرم و سایز ایده آل و مورد نظر را به دست آورده و به زیبایی اندامی دست یابند. برای افرادی که خواستار افزایش حجم همه جانبه باسن در تمامی نواحی این عضو هستند می توان از تزریق چربی به باسن نیز کمک گرفت . طی این روش ها ، فرم پاها و باسن تغییر کرده و زیبایی اندام در حالت کلی و دید اولیه بسیار متناسب و چشمگیر خواهد بود .

روش های مختلف :

برای افزایش زیبایی باسن ، راهکارهای بسیار متنوع و متفاوتی وجود دارد که با کمک آنها می توان نتایج زیر را به دست آورد :

کاهش سایز باسن

افزایش سایز باسن

لیفت باسن

تغییر فرم

و تغییرات کاهشی و افزایش موضعی

انتخاب نوع و روش جراحی زیبایی به عهده جراح متخصص بوده و در جلسات مشاوره بیمار می تواند با مشورت خواهی از پزشک و صحبت در باره انتظارات و سلایق خود ، جراح را در گزینش بهترین راهکار یاری نماید.

با تشکر مدیریت سایت مرکز جراحی نسیم قیطریه .