جستجوی پزشکان

لاغری بازو با لیپولیز

لاغری بازو با لیپولیز
دوشنبه 26 اکتبر 2015

لیپولیز بازو

لیپولیز یک روش جراحی غیرتهاجمی است که باعث تخریب سلول های چربی شده ، این روش برای از بین بردن چربی های نواحی مختلفی از بدن کاربرد دارد و می توان از آن بهره گرفته ، یکی از نواحی ازبدن را که می توان لیپولیز را بروی آن انجام داد ناحیه بازو بوده که با بهره گیری از این روش می توان به چربی های تجمع شده در این ناحیه غلبه کرده و آنها را از بین برد .

داشتن بدنی که در نواحی مختلف از بدن دچار شلی و افتادگی شده باشد موجب می شود که اعتماد به نفس شخص کاهش یافته و بسیاری از اشخاص برای پوشاندن این عارضه از تی شرت و لباس های با آستین استفاده بنمایند برای رفع تمامی این مشکلات با انجام یک جراحی ساده توانسته علاوه براینکه اعتماد به نفس خود را افزایش دهید شلی و افتادگی این ناحیه رانیز برطرف بنمایید.

دلیل اینکه بازوهای شما شل به نظر می رسد به دلیل چربی های اضافی ناحیه بازو می باشد که این موضوع بر زیبایی شما تاثیر گذار بوده شما می توانید با انجام روش ها و تکنیک های جدید و به روز زیبایی قوام این ناحیه راکه از بین رفته است مجددا باز گردانده و زیبایی و تناسب اندام خود را حفظ بنمایید.

لاغری با لیپولیز

لاغری بازو با لیپولیز

تجمع چربی ها معمولا در نواحی پشت بازوها و ماهیچه ها می باشد در بانوان نیز این مساله خیلی مشهود بوده زیرا بانوان پس از انجام زایمان از انباشتگی چربی در این نواحی گله مند بوده و سعی در برطرف نمودن چربی ها را داشته که پزشکان معمولا برای حذف چربی این نواحی لیپولیز را توصیه می کنند .

امروزه خوشبختانه با بهره گیری از فناوری لیزر پیشرفته می توان حتی با انجام یک جلسه مشکل چربی را حل نموده و چربی های اطراف بازو را از بین برده برای از بین بردن چربی این نواحی نیازی به بی هوشی کامل شخص نیست و معمولا بی هوشی به شکل موضعی می باشد و یک جلسه درمانی در مدت زمان بین یک الی سه ساعت به طول می انجامد .

برای از بین بردن چربی های نواحی اطراف بازو و بازو به ذوب کردن چربی ها پرداخته در روش لاغری بازو با لیپولیز علاوه بر ذوب کردن چربی ها به پوست کمک نموده تا سفت تر شده و نتایج بهتری حاصل گردد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت کلینیک نسیم