جستجوی پزشکان

لیزر لیپولیز ران

لیزر لیپولیز ران
سه شنبه 27 اکتبر 2015

لیزر لیپولیز ران

نواحی مانند ران و ساق پا از نواحی می باشند که بیشترین طرافداران برای انجام لیزر لیپولیز را دارند ، می توان رایج ترین متقاضیان لیزر لیپولیز را برای بخش اندام تحتانی مانند ران و ساق پا دانست ، توجه به این نکته ضروری می باشد که این نواحی ویژگی ها و ظرافت های تکنیکی خاص خود را در لیزر لیپولیز ران پا می طلبند ، بنابراین برای پیکر تراشی باید پزشک مجربی را انتخاب کرد که در پایان کار نهایت رضایت را از انجام این لیزر داشته باشید .

لیزر لیپولیز ران

در کشورهای آسیایی به خصوص بانوان آسیایی این روش طرفداران خاص خود را بدست آورده که این روش باعث می شود  ران و ساق خوش فرم ، کشیده و لاغر شوند شما می توانید با مراجعه به کلینیک نسیم  در عین حال مشورت با پزشکان مجرب و حرفه ای ، بهترین راهکارهای درمانی برای داشتن پاهای متناسب شما را یاری نمایند .

بزرگترین معضل بانوان ایرانی پاهای نامتناسب می باشد که ران ها جز پرکاربردترین و ظرف ترین نواحی برای پزشکان جراحی لیزر لیپولیز می باشد ، که هر کدام از ران ها خود شامل 4 بخش بوده و باید توجه داشت که انجام لیزر لیپولیز در این نواحی بادقت فراوان صورت پذیرد تا نتیجه مطلوب برای شخص متقاضی صورت پذیرد .

در روش لیزر لیپولیز ران ها با استفاده از فیبر نوری لیزر با قطرهای 600 و 400 میکرون با شعاع تخریب سازی بین 2 میلیمتر می باشد که  پیکر تراشی نواحی ران و ساق پا را فراهم می سازد .

پزشکان و جراحان زیبایی و پیکر تراشی لیزر لیپولیز را انقلابی در متناسب سازی پاها دانسته زیرا عدم تناسب اندام در اشخاص علاوه بر تضعیف اعتماد به نفس شخص ، عدم تناسب اندام را در ظاهر شخص به وجود آورده ، که با انجام این روش به آسانی توانسته این مشکلات را حل نمود .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت نسیم