جستجوی پزشکان

لیفت باسن

لیفت باسن
یکشنبه 26 فوریه 2017

بالا بردن باسن یا لیفت باسن برای بهبود وضعیت باسن و افتادگی پوست این ناحیه و ران صورت می پذیرد . این افتادگی ها یا شل شدن پوست ران و باسن در اکثر موارد به دلیل چاقی و لاغری های پی در پی است همچنین بالا رفتن سن ، نیروی جاذبه زمین و وراثت در این مشکل تاثیر گذارند . در هر حال می توان بدفرمی ، چین و چروک و افتادگی باسن را با روش های جراحی زیبایی رفع نموده و درمان مناسب را اتخاذ کرد . طی عمل لیفت باسن در مرکز جراحی نسیم قیطریه ، متخصصین و تیم خبره جراحی علاوه بر رفع افتادگی و بالا بردن باسن در حد متعادل و دلخواه ، با کشش پوست ، چین و چروک را برطرف کرده و ظاهری جوان ، سفت و با قوام را به پوست می بخشند. در این روش چربی های اضافه از بخش بالایی باسن برداشته شده و وضعیت ماهیچه ها و چربی های مفید بهبود می یابد.

افرادی که نیازمند جراحی لیفت باسن می باشند لازم است در ابتدا یک متخصص و جراح حرفه ای و با تجربه را پیدا کرده و ضمن بررسی سوابق جراحی او ، انتظارات و لایق خود را با پزشک در میان بگذارند .

لیفت باسن

کاندیدای مناسب جراحی لیفت باسن :

انجام این جراحی و بالا کشیدن باسن برای افرادی که شرایط زیر را دارند موثر و ایده آل است :

– افرادی که دخانیات مصرف نکرده و سیگاری نمی باشند .

– کسانی که وضعیت الاستیسیته پوستشان در بخش باسن دچار مشکل شده و اکثرا مسن هستند .

 – کسانی که در ناحیه ران به علت تحرک کم دارای چربی ناپیوسته و سلولیت چروک هستند .

– کسانی که سبک زندگی سالمی داشته و دارای برنامه غذایی مغذی و متعادلی هستند.

– افرادی که انتظارات منطقی دارند و خواستار نتایج رویایی نیستند .

روش جراحی لیفت باسن :

در ابتدای امر ، پزشک متخصص وضعیت پوستی را سنجیده و لایه های اضافی سطحی را بررسی می نماید تا در صورت نیاز بیمار را از فرم نهایی مطلع سازد . چنانچه نیاز به حذف بافت های پوستی زیادی بود ، می توان لیفت پایین تنه را با برداشت پوست حوالی شکم ، ران و لگن تلفیق نمود تا نتایج موثرتری ظاهر شود در شرایطی که حذف پوست موجب کوچک شدن باسن شود ، عمل افزایش حجم باسن نیز بعد از لیفت باسن ترتیب داده می شود . در این روش چین و چروک و افتادگی های ناخواسته و بدفرم برطرف شده و پایداری درمان طولانی مدت خواهد بود و فرم باسن بسیار زیبا و استثنایی می شود .

با تشکر مدیریت سایت مرکز جراحی نسیم قیطریه .

ارسال شده در مقالات توسط کلینیک نسیم | Tags: , ,