جستجوی پزشکان

نکات پروتز لب

نکات پروتز لب
شنبه 03 اکتبر 2015

دانستنی های پروتز لب

مدتی است که علاقه ی بسیار به داشتن لب های برجسته پیدا در میان اکثر خانمها به وجود آمده است و اکثرا اقدام به حجیم کردن لب هایشان می کنند.بی شک لب های حجیم تاثیر مثبتی بر زیبایی چهره ی یک فرد خواهد گذاشت.برای حجیم کردن لب باید حتما به پزشک متخصص زیبایی مراجعه کرد تا بتوان به راحتی و بدون استرس پروتز لب را انجام دهند.

پروتز لب

سوالات متداول پروتز لب

از نکات پروتز لب در ارتباط با پروتز لب نکاتی وجود دارد که دانستن آنها می تواند کمک بزرگی به فرد کند تا بتواند در این عمل موفق تر شود.در این ارتباط سوالاتی ممکن است برای فرد پیش بیاید که در اینجا به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

چه کسانی می تواند کاندیدای خوبی برای پروتز لب باشند؟

بیشتر افرادی که لب هایشان نازک و قیتانی است می توانند اقدام به پروتز لب نمایند.اما افرادی که بافت سخت دارند و یا اینکه مشکلات پوستی دارند بهتر است از این روش استفاده نکنند و در صورت تصمیم برای انجام این عمل با پزشک متخصص در این ارتباط صحبت نمایند.

چه اقداماتی قبل از عمل نیاز است؟

لازم است که تا 48 ساعت بعد از تزریق لب از کمپرس سرد استفاده شود.همچنین ماساژهایی که پزشک متخصص توصیه میکند باید انجام شود تا بتوان پستی بلندی هایی که ممکن است به وجود آید را برطرف کرد.

نکات پروتز لب

افرادی که بعد از پروتز لب منصرف می شوند تکلیفشان چیست؟

اگر فردی بعد از تزریق لب از لب های خدناراضی بود و یا اینکه از این کار منصرف شد باید صبر کند تا تزریق جذب لب شود و لب به حالت اولیه برگردد.این اقدام ممکن است بین 6 تا 9 ماه صورت گیرد.

بهترین راه برای حجیم کردن لب کدام است؟

برای حجیم کردن لب بهترین راه تزریق ژل جذب شونده در لب است.چون عوارض نداردو بعد از حدود 6 ماه جذب لب خواهد شد.

آیا پروتز لب محدودیت سنی دارد؟

از نکات پروتز لب حجیم کردن لب هیچ گونه محدودیتی ندارد و هرکس که مایل به پروتز لب هایش باشد می تواند به پزشک متخصص زیبایی مراجعه کررده و اقدام به برجسته سازی لب هایش نماید.اما لازم است که قبل از انجام پروتز لب با پزشک متخصص زیبایی در این ارتباط مشاوره ای داشته باشید و از نحوه ی انجام و مزایای و معایب این روش با وی صحبت نمایید تا بتوانید با آرامش خاطر اقدام به پروتز لب هایتان نمایید.