جستجوی پزشکان

هایفوتراپی

هایفوتراپی
چهار شنبه 08 فوریه 2017

هایفوتراپی:

هایفوتراپی از جمله درمانهای غیرتهاجمی و غیرجراحی است که هدف اصلی آن بازگرداندن جوانی به پوست است. کاربرد هایفوتراپی در برطرف نمودن افتادگی های پوستی ، برطرف نمودن شل شدگی پوست ، و نیز درمان خطوط صورت از جمله خط خنده و خط اخم است . همانطور که می دانید یک پوست صاف و یکدست تاثیر مهمی در افزایش زیبایی و جذابیت چهره دارد لایه های کلاژن پوست در بخش های زیرین آن ممکن است در اثر عوامل محیطی و درونی دچار تغییر شکل شوند و ظاهر کلی چهره را دستخوش تغییر کند برخی عوامل آسیب رسان محیطی عبارتند از : استرس ، آودگی هوا ، تابش زیاد آفتاب ، تغذیه و . . .  لایه الاستین نیز این ویژگی را دارا می باشد و با عمل هایفوتراپی می توان اشکالات به وجود آمده در پوست را برطرف کرد و جوانی و زیبایی دوباره را به آن بخشید.

هایفوتراپی

ساز و کار هایفوتراپی :

عملکرد روش هایفوتراپی همچون ذره بینی است که در مقابل نور خورشید قرار گرفته است ؛ ذره بین با تجمیع اشعه های نور خورشید ، در یک نقطه کانونی باعث به وجود آوردن آتش می شود درحالی که نور خورشید بی واسطه ، به تنهایی و به راحتی نمی تواند آتش ایجاد کند. بدین ترتیب در روش هایفوتراپی امواج اولتراسوند با دستگاه مخصوص هایفوتراپی به لایه های الاستین و کلاژن متمرکز شده و آنها را تغییر می دهد می توان این امواج را در نقاط و نواحی مورد نظر متمرکز کرده ایرادات پوستی را برطرف نمود. درمان هایفوتراپی کمترین عارضه و مشکل را به همراه آورده و در دسته روش های درمانی ایمن جای می گیرد حتی علایم سرخی پوست ، زخم سطحی یا سوختگی نیز در این راهکار به هیچ عنوان ظاهر نخواهد شد که این موارد از جمله مزایای روش هایفوتراپی هستند بنابراین در راهکار هایفوتراپی لایه رویی و سطح پوست دست نخورده به جای می ماند امواج اولتراسوند در کسری از ثانیه لایه های زیرین را مورد هدف گیری گرفته و تغییرات مطلوب و مد نظر را اعمال می نمایند.

ماندگاری اثرات هایفوتراپی :

میران افتادگی های پوستی ، شلی ، وضعیت رژیم غذایی ، وراثت ، سن بیمار و برخی عوامل دیگر در ماندگاری و مدت زمان اثربخشی درمان هایفوتراپی موثرند در اغلب افراد که تحت درمان هایفوتراپی قرار گرفته اند ، ماندگاری لیفت این درمان تا دو سال است و اگر در پی تمدید لیفت باشند ، می توانند در هر دو سال یک بار از این روش درمانی بهره گرفته و زیبایی پوست خود را دوچندان سازند. پس از درمان هایفوتراپی گونه ها دارای کشیدگی ، قوام ، و حالت ایده آل شده و. نواحی دیگر صورت همچون ابروها  ، پیشانی و فک به وضعیت ایستا و متعادل می رسند همچنین خطوط اخم و خنده و چروک های پوستی تا حد زیادی برطرف می شوند.

با تشکر مدیریت سایت مرکز جراحی زیبایی نسیم قیطریه.