جستجوی پزشکان

لاغری لیپوماتیک بدون بیهوشی

لاغری لیپوماتیک بدون بیهوشی

لیپوماتیک چیست؟

لاغری لیپوماتیک بدون بیهوشی یک روش متفاوت میباشد با با جدیدترین متدد روز چربی ها را از بدن خارج کرده و روش قابل اطمینانی می باشد و در عین حال بی خطر. لیپوماتیک فقط مختص یک ناحیه از بدن نمیباشد بلکه چربی های تمامی اعضائ بدن مانند ران ، باسن ، شکم ، پهلو ، بازو و … را میتواند تخلیه کند.جمع شدن چربی ها در بدن ممکن است ارثی باشد و با ورزش و رژیم غذایی حل نشود لیپوماتیک تنها راه برای از بین بردن این چربی ها می باشد.با روش لاغری لیپوماتیک بدون بیهوشی شما میتوانید بدنی خوش فرم و ایده آل داشته باشید و صرفا این روش مختص کاهش وزن نمی باشد. همچنین میتوان چربی های اضافی بدن را برداشته و با روش خاص در قسمت دیگر بدن که دارای چربی کمتری میباشد تزریق کرد .
دانشمندان برای اصلاح مشکلات روش های قدیمی مانند لیزرلیپولیز و لیپوساکشن به فکر افتادند و روشی به نام لیپوماتیک را ابداع کردند که خیلی بی خطر تر و راحتر بوده و این روش نیاز به بیهوشی ندارد و کاملا سرپایی انجام میگیرد و با کمترین عوارض و دردو کبودی میباشد . نکته بسیار جالب در مورد روش لیپوماتیک این است که کم شدن سایز بدن تا مدتها ادامه دارد و باعث رفع سلولیت می شود.

لیپولیز

مزایای لاغری لیپوماتیک بدون بیهوشی :

  • در این روش درد کمتری نسبت به روش های دیگر احساس میکنید
  • سرعت در بهبودی
  • کم بودن زمان عمل
  • جراح کار راحت تری نسبت به روش های قبلی دارد که به نفع بیمار میباشد
  • در روش لیپوماتیک دارای پوستی با ظاهر زیبا میشوید
  • عوارض بسیار کمتر مانند کبودی و ورم

لاغری لیپوماتیک بدون بیهوشی

بعد از عمل لیپوماتیک

بعد از لاغری لیپوماتیک بدون بیهوشی مواردی باید رعایت شود تا دوره نقاهت کاهش یابد و شخص هر چه سریعتر به زندگی عادی خود بازگردد

از مواردی که توصیه میشود استفاده نوشیدنی های بدون الکل است .در ساعات اولیه شخص باید دراز بکشد و از نشستن حالت 90 درجه پرهیز کند .ساعات اولیه بیمار استراحت مطلق است و بعد از ان به پیاده روی توصیه میشود.داروهای تجویز شده پزشک سر ساعات مشخص خود مصرف شود.

لاغری لیپوماتیک

پوشیدن گن بسیار مهم است بعد از عمل لاغری لیپوماتیک بدون بیهوشی توصیه به پوشیدن گن میشود.قبل از استحمام گن را در بیاورید .داخل حمام نقاطی که لیپوماتیک شده است را از بالا به پایین ،2 -3 بار ماساژ دهید تا مایعات خارج شود.بعد از استحمام با حوله تمیز کاملا محل لیپوماتیک شده را خشک کنید و گن را دوباره بپوشید.پوشیدن گن به صورت مداوم برای زمان 10-12 روز باید انجام گیرد. قسمتهای ران و پا بهتر است 20 روز گن استفاده شود. زمان استراحت بهتر است پا از سطح بدن بالاتر قرار گیرد.قرص هر 4 ساعت 2 عدد جهت تسکین درد استفاده شود.

لاغری با روش لیپوماتیک